İstanbul Parke Kurutma Firması

Mys Nem Kurutma ile İşinizi hızlandırıyoruz. Zamandan Kazandırıyoruz...

İstanbul Parke Kurutma Firması

İstanbul Parke Kurutma Firması

İstanbul parke kurutma firması parke yapım aşamasında zemin üzerinde ve içinde yer alan nemin ortadan kalması için İstanbul ve çevresinde sizlere hizmet vermektedir.

Parke kurutma hizmetinde kullanılan tüm cihazlar oldukça teknolojik ve profesyoneldir.

Bu nedenle kendi yöntemlerinizle gerçekleştirdiğiniz kurutma işlemlerine göre sizlere sunacağımız yöntemlerden daha etkili sonuçlar alacağınıza eminiz.

Parke kurutma hizmetimizden yararlanarak döşeme öncesinde ve parke döşeme işlemi sonrasında nem kurutma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Parke kurutma işlemini gerçekleştirmeden sağlam bir zemin elde edemezsiniz.

Zemin döşemelerinde parke kurutma cihazlarından yararlanırsanız yapısal olarak daha sağlam parkeler elde edebilirsiniz.

Binaların daha sonra çürümesinde etkili olan en büyük faktör zeminlerden alınmayan nemdir. Peki nem parkelere nasıl bir zarar vermektedir?

Parkeler, zeminlere yerleştirilmeden önce, yani satın alma aşamasında kuru gibi görünse de mutlaka içerisinde nem barındırmaktadır.

Bu nemi gözünüzle göremeseniz de parkelerin üzerine yapacağınız herhangi teknik işlemde bunun sonucunu gözlerinizle görebilirsiniz. Parkelerin kuru olmasına aldırış etmeden mutlaka kurutma işlemi gerçekleştirmelisiniz.

Aksi taktirde az ya da çok miktarda para dökerek satın aldığınız parkelerin zaman içerisinde kırıldığına şahit olabilirsiniz. Bu durum sizi maddi zarara sokacaktır.

Bu maddi zarara uğramadan önce mutlaka önleminizi almalısınız. Öncelikle parkeleri yerleştireceğiniz alanın kuru olmasına dikkat etmelisiniz. Kuru olan zemine yerleştirdiğiniz parkenin de nemini alarak yerleştirmelisiniz.

Parke kurutma işleminde önceki zamanlarda kullanılan farklı yöntemlerin yetersiz kalması yerini teknolojik cihazlara bırakmıştır.

Elektrikli ısıtıcılar bir kaç sene öncesine kadar parke kurutma işlemlerinde kullanılıyordu. Bu yöntemler zemin ve parke üstündeki nemin sadece bir kısmını yok etmekteydi.

Ancak zeminde ve parkede geri kalan nem yine bölgenin deformasyona uğramasına neden oluyordu.

Parke kurutma cihazları sadece parke döşeme aşamasında değil su tesisatı sırasında meydana gelen sorunlar sırasında ve su kaçaklarından meydana gelen su baskınları sırasında ıslanan parkelerin nemini almak için de kullanılabilir.

Bu şekilde parkelerin ıslaklığından dolayı üreyen böceklerin de önüne geçmiş olacaksınız.

Parkelerde meydana gelen nem daha sonra rutubete dönüştüğünden yaşam alanlarınızda meydana gelen kötü kokulara maruz kalmanız olasıdır.

Bunun da önüne ortamdaki nemi alan ve temiz havayı bırakan nem kurutma cihazlarıyla geçebilirsiniz.

Nem kurutma cihazları parke kurutma firması İstanbul şubemiz tarafından müşterilerimize sunulmaktadır.

Nem alma işleminde tercih edilmesi doğru olan bu cihazlar bölgedeki nem seviyesini ölçerek fazla nemi dış deposuna su şeklinde hapsetmektedir.

Depoyu devamlı boşaltırsanız cihazın motor bölümünün ısınmasına ve yanmasına engel olabilirsiniz. Bu şekilde sağlıklı kalan motor tüm gün çalışarak nemin daha kısa sürede ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Nem kurutma cihazlarına sahip olmak istiyorsanız İstanbul parke nem kurutma firması ile iletişime geçebilir, bu cihazları dilerseniz satın alabilir, dilerseniz kiralayabilirsiniz.

Elektrikle ve mazotla çalışan cihazlarımız sizlerin kullanım alanına uygun olarak üretilmiştir.

İstanbul parke nemi kurutma firması olarak sizlere cihazlar hakkında bilgi veriyor, gerekirse iş yükünüzü üstleniyoruz.

İstanbul parke kurutma firması ile iletişim kurarak tüm bu gelişmiş hizmet ve cihazlardan yararlanabilirsiniz.

#istanbulparkekurutmafirması

İstanbul Parke Kurutma Firması

Nem Alma ve Kurutma Cihazı Kiralama : 0532 524 87 28

Copyright © 2010 Mys İnşaat Nem Kurutma Hizmetleri.

Mys Nem Alma Kurutma Firması olarak Kurutma ve Isıtma Alanlarında Verdiğimiz Hizmetler; Nem Alma, Nem Kurutma, Beton Kurutma, Şap Kurutma, Duvar Kurutma, Zemin Kurutma, Yapı Kurutma, Tavan Kurutma, Sıva Kurutma, Epoksi Kurutma, Bina Kurutma, Parke Kurutma, İnşaat Kurutma, Ardiye Kurutma, Rutubet Kurutma, Şantiye Kurutma, Depo Kurutma, Ambar Kurutma, Alçı Kurutma, Isımak Kurutma, Nem Kurutma Firması, Nem, Rutubet, Küf ve ıslak ortamlara son veriyoruz.

WEB TASARIM & SEO : Penda Creative