Ambar Kurutma

Mys Nem Kurutma ile İşinizi hızlandırıyoruz. Zamandan Kazandırıyoruz...

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma

Ambar kurutma hizmeti firmamız tarafından sizler için hızlı ve profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Firmamız ambarınızın içinde yer alan malzemeleri türlerine göre ayarlayarak sağlıklı kalması için önlemler almaktadır.

Ambarlar yiyeceklerin saklandığı ve özenle muhafaza edildiği alanlardır. Uzun süre kapalı kalan ambarlar aynı zamanda kalabalık olduğu için hızlı bir şekilde nemlenebilir.

Nem probleminin olduğu alanlarda rutubette meydana gelmektedir.

Ambarların havalandırılması sırasında genel olarak güneş ışığı kullanılmaktadır. Güneş ışığı ambarın içerisine tam olarak vurmasa da ambarın güneş ışığıyla havalandırılması yiyeceklere zarar vermektedir.

Temizleme amacıyla ambarın içine su vurulması, zamanla nem ve rutubete kapı aralamaktadır. Bu nedenle ambar temizliğinde güneş ışığı ve doğal yöntemler neme davetiye çıkarmaktadır.

Ambar gibi yiyeceklerin saklandığı alanlara titizlikle yaklaşılmalıdır. Nem ve rutubetin oluştuğu alanlarda yiyeceklerin üstünde küf, mantar ve bakteri meydana gelmektedir.

Bu durumda yiyecekler hızlı bir şekilde yumuşamaya ve buna bağlı olarak bozulmaya başlamaktadır.

Ambar kurutma işlemlerinde kullanılan ambar kurutma cihazı, ambarda yer alan nemin normal seviyeye inmesine ve yiyeceklerin sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

Ambar kurutma cihazları yüksek performansa ve hızlı motor yapısına sahiptir.  Ambarın nemini bir hafta da değil sadece bir gün içerisinde ortadan kaldırır.

Ambar kurutma cihazları uzun süre motoru hiç ısınmadan çalışabilir. Kurutma işlemi sırasında cihaza herhangi bir zarar gelse bile motor hasar görmemektedir.

Ayrıca üzerinde yer alan higrostat seviyesi sayesinde ambarın ihtiyacı olmayan nemi rahatlıkla görebilirsiniz.

Ambar kurutma cihazı ortamdaki nemi hızlı bir şekilde içine hapseder. Bu nedenle cihazın deposu hızlı bir şekilde dolmaktadır.

Kurutma cihazının motoru depoda yer alan su kapasitesi nedeniyle çalışmaz duruma gelebilir. Bu nedenle kurutma cihazının bakımına ve temizliğine önem göstermelisiniz.

Ambar kurutma cihazları elektrikli kullanılabileceği gibi mazotlu da tercih edilebilir.

Eğer ambar gibi bir alanda elektrik bulamıyorsanız mazotlu nem alma cihazından yararlanabilirsiniz. Her ikisi de aynı görevi görmektedir. Tek fark kullanım alanının imkânıdır.

Ambar kurutma cihazlarının oldukça şık bir görüntüsü vardır. Ambarınızda herhangi bir köşeye yerleştirebilir ve cihazın nem kapasitesini dengelemesine yardımcı olabilirsiniz.

Ancak kurutma cihazını devamlı kontrol altında tutmalısınız. Çalışıp çalışmadığını kontrol etmeli, depo temizliğini düzenli yapmalısınız.

Ambar kurutma işlemi sırasında cihazı nemin olduğu bölgeye doğru bir şekilde yerleştirmelisiniz. Kurutulması gereken alana teneffüs eden nem kurutma cihazı bölgedeki ıslaklığı içine hapsedecektir.

Ambar kurutma cihazı kullanmayı bilmiyorsanız, ambar kurutma hizmeti veren firmamızdan destek alabilirsiniz.

Sizler için kurutma cihazlarının talimatını veriyor ve baş edemediğiniz alanlarda nemin yok edilmesi için hizmet veriyoruz.

Ambar kurutma firması olarak ambarınızda yer alan yiyecekleri türlerine ayırarak hepsinin nemini ayrı ayrı yok ediyoruz.

Sizler de ambarınızdaki yiyecek ve içeceklerin uzun süre muhafaza edilmesini istiyorsanız ambar kurutma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

#ambarkurutma #ambarnemkurutma #ambarnemikurutma

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma Cihazı Kiralama Hizmeti : 0532 524 87 28

Copyright © 2010 Mys İnşaat Nem Kurutma Hizmetleri.

Mys Nem Alma Kurutma Firması olarak Kurutma ve Isıtma Alanlarında Verdiğimiz Hizmetler; Nem Alma, Nem Kurutma, Beton Kurutma, Şap Kurutma, Duvar Kurutma, Zemin Kurutma, Yapı Kurutma, Tavan Kurutma, Sıva Kurutma, Epoksi Kurutma, Bina Kurutma, Parke Kurutma, İnşaat Kurutma, Ardiye Kurutma, Rutubet Kurutma, Şantiye Kurutma, Depo Kurutma, Ambar Kurutma, Alçı Kurutma, Isımak Kurutma, Nem Kurutma Firması, Nem, Rutubet, Küf ve ıslak ortamlara son veriyoruz.

WEB TASARIM & SEO : Penda Creative